Stowarzyszenie propagujące i wspierające działania prowadzone na rzecz odbudowy i rozwoju środowiska kobiet Gminy Bogatynia i nie tylko …

Turniej Czterech Stowarzyszeń – „Powitanie Wiosny”

17390637_1624630254215642_5091330789162074250_o

Turniej Czterech Stowarzyszeń -Turniej Gry w Kręgle 2017. Z inicjatywy Anetty Kempskiej i Anity Szakiel-Sosnowskiej, czyli Klubu Puszystych i Silnych Kobiet Bogatyni zorganizowany został pierwszy turniej stowarzyszeń na „Powitanie Wiosny”. Do udziału zaproszone zostały także Amazonki oraz Bog-Tur. Wspólnie zdecydowałyśmy, że będzie to impreza cykliczna na rozpoczęcie każdej pory roku. Kolejną imprezę planujemy na „Powitanie Lata”, a organizatorkami będą Amazonki. „Powitanie Jesieni” przygotuje Bog-Tur, a Silne Kobiety rozgrzewać będą atmosferę na „Powitanie Zimy”.

Przemiła aura towarzyszyła naszym rozgrywkom, a wzajemny doping wzmagał starania wszystkich uczestniczek o zdobycie jak największej liczby punktów oraz jednego z trzech pucharów. Mistrzem Turnieju zostały graczki z Klubu Puszystych, II miejsce zdobyły dziewczyny z Bog-Turu, III miejsce zajęły Amazonki, a Silne Kobiety znalazły się poza podium. Biorąc pod uwagę fakt, że grałyśmy po raz pierwszy i zdobyłyśmy całkiem niemałą liczbę punktów, pozostajemy w nadziei i z obietnicą, że następnym razem będzie lepiej. Gorąco dziękujemy pani Magdzie za udostępnienie kręgielni i przemiłą obsługę, bardzo dziękujemy pani Ewie za wytworne i przepyszne kanapeczki. Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za fantastyczną atmosferę, za dużą dawkę humoru i wspólne zmagania bez spinania.

Zdj. dzięki uprzejmości stowarzyszeń biorących udział w turnieju oraz ze zbioru SKB.


Copyright © 2010-2014 Silne Kobiety Bogatyni. All Rigts Reserwed.
Design & Developed by Crimsoft.
Powered by Wordpress.
stat4u