Stowarzyszenie propagujące i wspierające działania prowadzone na rzecz odbudowy i rozwoju środowiska kobiet Gminy Bogatynia i nie tylko …

Bal w Klubie Puszystych

16831867_699261646922003_5195544268860694348_n

Klub Puszystych w Bogatyni zaprosił nasze Stowarzyszenie do udziału w swojej imprezie karnawałowej pod hasłem „Filmowy zawrót głowy”. Bal odbył się 18 lutego br. w siedzibie Klubu, która na ten czas zmieniła się w hollywoodzką Akademię Filmową. Uczestnicy obowiązkowo musieli wcielić się w postaci filmowe i postarać o odpowiednie stroje. Inwencja twórcza klubowiczów nie zna granic, o czym przekonałyśmy się podziwiając ich stroje, a przede wszystkim pomysłowość.

Na balu spotkałyśmy też przedstawicieli organizacji pozarządowych z Czech i Niemiec. Wszyscy walczyli o Oskary w kategorii na najbardziej zmysłowy strój. Podczas przerwy w zabawie tanecznej można było wziąć udział w konkursach. W jednym z nich udział wzięła Silna Kobieta – Anita, która wygrała konkurs na najbardziej zmysłowa reklamę. Nagrodą było zaproszenie na musical Bodo, który zaplanowano z okazji Dnia Kobiet w Bogatyńskim Ośrodku Kultury.

Jury, do którego zaproszono naszą członkinię, Marzenę, obradowało nad przyznaniem OSKARA za najbardziej zmysłowy strój. O północy OSKAR trafił do Sławomira Regnera, przebranego za Faraona Tutanchamona. Wielkie wrażenie swoim strojem zrobiła też Diabolina, czyli Monika Regner. Uhonorowano także Elvisa Presleya z Niemiec.

DJ.spoko czyli Piotr stworzył iście hollywoodzki klimat serwując muzykę filmową.

Zabawa w świetnym towarzystwie, w bardzo przyjaznej atmosferze sprzyja nawiązywaniu kontaktów i dalszej współpracy. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję na wspólne inicjatywy.

 


Copyright © 2010-2014 Silne Kobiety Bogatyni. All Rigts Reserwed.
Design & Developed by Crimsoft.
Powered by Wordpress.
stat4u