Stowarzyszenie propagujące i wspierające działania prowadzone na rzecz odbudowy i rozwoju środowiska kobiet Gminy Bogatynia i nie tylko …

Pomagamy Natalii – Jarmark Bożonarodzeniowy w Bogatyni

plakat-natalia

Pomoc dla Natalii zaoferowało wielu mieszkańców Bogatyni, wiele zrzeszonych grup, w tym i nasze Stowarzyszenie. Komitet Społeczny Pomocy Osobom Potrzebującym „AGASTA”  w Bogatyni zajął się organizacją formalną zbiórki publicznej dla Natalii.  Jeszcze przed jarmarkiem w wielu miejscach stały puszki, do których zbierano pieniądze.

Natalia jest mieszkanką Bogatyni, uczennicą klasy maturalnej bogatyńskiego liceum. Zdiagnozowano u niej raka żołądka. Choroba zaskoczyła ją nagle, ale wielu ludzi o dobrych sercach nie pozwala jej zwątpić w szanse na wyleczenie.

Silne Kobiety Bogatyni przygotowały stanowisko z pieczonymi jabłkami oraz aromatycznym grzanym winem. Nasze stoisko pachniało cynamonem, imbirem, kardamonem, goździkami i pomarańczą. Stworzyłyśmy świąteczny klimat, który sprzyjał kosztowaniu przygotowanych smakołyków, a za każdą próbą smaku szły do puszki pieniądze na leczenie Natalii.

Dziś komisyjnie otwarto puszki z Jarmarku Bożonarodzeniowego, w tym 4 puszki naszego Stowarzyszenia. W naszych puszkach znajdowała się kwota 3776,20 zł. Kwota z Jarmarku opiewa na sumę 7565,16 zł, tak więc zebrałyśmy połowę całej jarmarcznej zbiórki.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za dobre serca i szczodre dłonie. Zrobili Państwo dobry uczynek, bo dzięki Wam zachowana zostaje nadzieja.

Natalio, Tobie życzymy powrotu do zdrowia i zachowania nadziei. Wszystkim darczyńcom życzymy spokojnych Świąt.

Poniżej kwoty z poszczególnych puszek SKB.

NR PUSZKI KWOTA
NR 35 921,27
NR 52 646,69
NR 54 897,19
NR 55 1311,05
RAZEM 3776,2
WALUTA
5 EURO
20 KC
50 HALERZY czeskich

 

 

 

 

 


Copyright © 2010-2014 Silne Kobiety Bogatyni. All Rigts Reserwed.
Design & Developed by Crimsoft.
Powered by Wordpress.
stat4u